KONDELA Patryk rozkladacia pohovka s úložným priestorom oranžová / jelša
449.00 €
Do obchodu
Pohovka PATRYK je praktická rozkladacia sedačka s úložným priestorom, ktorú možno umiestniť do obývacej izby, pracovne, kancelárie či študentskej izby. Spacia... Celý popis
Popis
Pohovka PATRYK je praktická rozkladacia sedačka s úložným priestorom, ktorú možno umiestniť do obývacej izby, pracovne, kancelárie či študentskej izby. Spacia plocha má rozmery 185x140 cm. Výška sedu je 39,5 cm a hĺbka sedu je 70 cm. Pohovka je čalúnená oranžovou látkou (Alova 11) a doplnená…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 78 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 87 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.344 m3 |
| VÝŠKA | 75 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Patryk |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 70 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 39,5 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 185 x 140 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | oranžová |
| FARBA (SLOVNE) | oranžová / jelša |
| PREVEDENIE POŤAHU | oranžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | alova 11 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | oranžová / jelša |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |