KONDELA Paris 79872 konferenčný stolík biela
255.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík PARIS 79872 je jednoduchý stolík, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Paris. Systém Paris je elegantná sektorová... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík PARIS 79872 je jednoduchý stolík, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Paris. Systém Paris je elegantná sektorová zostava v provensálskom prevedení, ktorú je vhodné umiestniť do obývacích izieb, jedální, spální, detských izieb alebo predsiení. Materiál…
Parametre
| ŠÍRKA | 135 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 52.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 29 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1224 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Paris 79872 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD / lakovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD / lakovaná MDF |