KONDELA Otisa rozkladacia pohovka sivohnedá taupe
309.00 €
Do obchodu
Elegantná rozkladacia pohovka OTISA kombinuje moderný vzhľad s prvkami škandinávskeho štýlu. Vďaka rozkladacej funkcii je vhodná nielen na relaxáciu, ale... Celý popis
Popis
Elegantná rozkladacia pohovka OTISA kombinuje moderný vzhľad s prvkami škandinávskeho štýlu. Vďaka rozkladacej funkcii je vhodná nielen na relaxáciu, ale poslúži aj ako príležitostné spanie. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 189x76x89 cm, lôžko na spanie má rozmery 105x170 cm. Hĺbka sedu je 50 cm, výška sedu…
Parametre
| HĹBKA | 76 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 89 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4107 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 189 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 36.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Otisa |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 105 x 170 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 160 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivohnedá taupe |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, nastaviteľné operadlo |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sivohnedá taupe |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |