KONDELA Orelia skladacia taburetka s úložným priestorom béžová
32.00 €
Do obchodu
Taburetka ORELIA je praktický skladací taburet s dostatočným úložným priestorom, ktorý možno jednoducho zložiť a premiestniť z miesta na miesto. Poslúži ako... Celý popis
Popis
Taburetka ORELIA je praktický skladací taburet s dostatočným úložným priestorom, ktorý možno jednoducho zložiť a premiestniť z miesta na miesto. Poslúži ako výborný pomocník na odloženie vankúšov, časopisov, kníh, detských hračiek či nepotrebných vecí. Možno ju využiť aj ako dekoráciu na zútulnenie…
Parametre
| VÝŠKA | 38 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.7 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0441 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 38 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Orelia |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | skladateľnosť, úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | odnímateľné veko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka |