KONDELA Nutan sedací vak (taburetka) sivá
23.00 €
Do obchodu
Sedací vak (taburetka) NUTAN je malý, praktický a najmä pohodlný pomocník do Vašej domácnosti. Vďaka jeho útlym rozmerom ho raz dva uskladníte a použijete keď... Celý popis
Popis
Sedací vak (taburetka) NUTAN je malý, praktický a najmä pohodlný pomocník do Vašej domácnosti. Vďaka jeho útlym rozmerom ho raz dva uskladníte a použijete keď budete potrebovať. Navyše u detí je tento typ vakov veľmi obľúbený. Rozmery vaku sú (HxV): 40x30 cm. Jeho nosnosť je až do 100 kg. Mäkké…
Parametre
| HĹBKA | 40 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1407 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 1.2 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nutan |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / výplň EPS |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| URČENIE PODĽA POHLAVIA | pre ženy aj mužov |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre všetky vekové kategórie |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka / výplň EPS |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |