KONDELA Norty Typ 15 konferenčný stolík dub sonoma
75.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík NORTY TYP 15 je jednoduchý stolík s dvomi odkladacími plochami, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Norty. Systém... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík NORTY TYP 15 je jednoduchý stolík s dvomi odkladacími plochami, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Norty. Systém Norty je sektorová zostava vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub sonoma. Zostavu možno použiť na zariadenie jedálne,…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0633 m3 |
| VÝŠKA | 50.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Norty Typ 15 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |