KONDELA Niki New taburetka čierna
31.00 €
Do obchodu
Elegantná taburetka NIKI NEW je nenápadným a ľahko-kombinovateľným nábytkom do Vašej domácnosti. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 36x36x36 cm a nosnosť je do 100... Celý popis
Popis
Elegantná taburetka NIKI NEW je nenápadným a ľahko-kombinovateľným nábytkom do Vašej domácnosti. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 36x36x36 cm a nosnosť je do 100 kg. Celá taburetka je odetá do príjemnej ekokože v univerzálnej čiernej farbe. Použite ho na sedenie alebo na vyloženie nôh po únavnom dni.…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0549 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Niki New |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |