KONDELA Naida taburetka sivá
38.00 €
Do obchodu
Taburet NAIDA Vám svojou drobnou veľkosťou okamžite padne do oka a hneď sa stane Vašim obľúbeným. Pletený taburet z príjemnej sivej vlny nadnášajú usilovné... Celý popis
Popis
Taburet NAIDA Vám svojou drobnou veľkosťou okamžite padne do oka a hneď sa stane Vašim obľúbeným. Pletený taburet z príjemnej sivej vlny nadnášajú usilovné drevené nožičky. Je využiteľný v každej domácnosti napríklad ako dekorácia, no môžete naň položiť trebárs aj črepník s kvetom či vyložiť si naň…
Parametre
| HĹBKA | 28 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0422 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4 kg |
| ŠÍRKA | 28 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Naida |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 28 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | vlna / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | vlna / drevo |