KONDELA Multo taburetka s úložným priestorom sivá
69.00 €
Do obchodu
Nezvyčajnú taburetku MULTO si zamilujete pre jej nadčasové tvary a stabilnú konštrukciu. Navyše príjemné a na dotyk jemné čalúnenie Vám spríjemní posedenie v... Celý popis
Popis
Nezvyčajnú taburetku MULTO si zamilujete pre jej nadčasové tvary a stabilnú konštrukciu. Navyše príjemné a na dotyk jemné čalúnenie Vám spríjemní posedenie v kruhu rodiny. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 109x43x43 cm. Výška sedu je 43 cm a hĺbka sedu je 43 cm. Taburetka je potiahnutá kvalitnou látkou…
Parametre
| ŠÍRKA | 109 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 43 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1064 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Multo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |