KONDELA Morino konferenčný stolík (2 ks) zlatá / čierna
129.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík (2 ks) MORINO Vás zaujme svojím jednoduchým dizajnom a dodá miestnosti luxus. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV): 50x50x50 cm a rozmery... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík (2 ks) MORINO Vás zaujme svojím jednoduchým dizajnom a dodá miestnosti luxus. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV): 50x50x50 cm a rozmery menšieho stolíka sú (ŠxHxV): 42x42x45 cm. Stolíky majú kovovú konštrukciu vo farbe gold chróm zlatá a tvrdené sklo v čiernej farbe s hrúbkou 6…
Parametre
| ŠÍRKA | 42 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA 2 | 50 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA 2 | 50 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0323 m3 |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA 2 | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.65 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Morino |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 42 - 50 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 42 - 50 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 45 - 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | zlatá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / tvrdené sklo |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | zlatá / čierna |
| MATERIÁL | kov / tvrdené sklo |