KONDELA Molly detská taburetka biela (Velvet) / čierna / prírodná
23.00 €
Do obchodu
Rozžiarte očká a zahrejte pri srdiečku Vaše dieťatko s detskou taburetkou MOLLY. Tento krásny doplnok v tvare kravičky je čalúnený jemnou a nežnou látkou... Celý popis
Popis
Rozžiarte očká a zahrejte pri srdiečku Vaše dieťatko s detskou taburetkou MOLLY. Tento krásny doplnok v tvare kravičky je čalúnený jemnou a nežnou látkou Velvet bielo-čiernej farby. Molly je postavená na štyroch nožičkách z masívneho dreva prírodnej farby. Okrem nožičiek s výškou 16 cm stabilitu…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 31 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0648 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 1.4 kg |
| HĹBKA | 28 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Molly |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 20 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biela (Velvet) / čierna / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masív |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | dizajn kravičky, molitánová výplň |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela (Velvet) / čierna / prírodná |
| MATERIÁL | látka / masív |