KONDELA Milo taburetka hnedá
139.00 €
Do obchodu
Modernú taburetku MILO odporúčame dokúpiť k sedacej súprave Milo. Taburetka je čalúnená hnedou látkou (Savana 25) v kombinácii so vzorovanou látkou (Rose 14).... Celý popis
Popis
Modernú taburetku MILO odporúčame dokúpiť k sedacej súprave Milo. Taburetka je čalúnená hnedou látkou (Savana 25) v kombinácii so vzorovanou látkou (Rose 14). Je možné si objednať zo 4 farebných odtieňov šenilu Berlin a 4 farebných odtieňov látky Savana. Výška sedu je 43 cm a hĺbka sedu je 50 cm.
Parametre
| VÝŠKA | 43 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2063 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Milo |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | savana 25 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánovo-pružinová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánovo-pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | látka |