KONDELA Mili 1 rozkladacie kreslo s úložným priestorom oranžová
285.00 €
Do obchodu
Rozkladacie kreslo MILI 1 je pohodlné a zároveň praktické kreslo s úložným priestorom. Spacia plocha má rozmery 80x195 cm. Jadro tvoria pružiny falisa a... Celý popis
Popis
Rozkladacie kreslo MILI 1 je pohodlné a zároveň praktické kreslo s úložným priestorom. Spacia plocha má rozmery 80x195 cm. Jadro tvoria pružiny falisa a purpena, ktoré poskytujú príjemné sedenie. Do úložného priestoru možno uložiť sezónne deky, prikrývky a pod. Pohovka je čalúnená oranžovým šenilom…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 40.5 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.72 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 100 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mili 1 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 65 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 35 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 195 x 80 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | oranžová |
| FARBA (SLOVNE) | oranžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | oranžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | laris 1602/16 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | šenil |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | šenil |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| TABURETKA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánovo-pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánovo-pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | rozkladacie |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | oranžová |
| MATERIÁL | šenil |