KONDELA Mesh kancelárska stolička oranžová / čierna
49.00 €
Do obchodu
Elegantná otočná stolička MESH bude dokonalým spoločníkom do izby Vášho teenagera. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 39x49x78-90 cm. Čalúnená je vzdušnou... Celý popis
Popis
Elegantná otočná stolička MESH bude dokonalým spoločníkom do izby Vášho teenagera. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 39x49x78-90 cm. Čalúnená je vzdušnou sieťovinou v oranžovej farbe. Plastové čierne kolieska sú vhodné na akúkoľvek podlahu. Má jednoduchý dizajn, ktorý sa ľahko-kombinuje k zvyšnému…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.7 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0375 m3 |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| VÝŠKA 2 | 90 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mesh |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 78 - 90 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 52 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 40 - 52 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 70 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | oranžová |
| FARBA (SLOVNE) | oranžová / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | oranžová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sieťovina |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sieťovina / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | sieťovina |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | oranžová / čierna |
| MATERIÁL | sieťovina / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |