KONDELA Melida konferenčný stolík biely lesk / čierne drevo
219.00 €
Do obchodu
Túžite si zadovážiť niečo, čo oživí Váš domov a nadchne každú návštevu? Konferenčný stolík MELIDA v žiadnom prípade netrpí nedostatkom obdivu. Práve naopak,... Celý popis
Popis
Túžite si zadovážiť niečo, čo oživí Váš domov a nadchne každú návštevu? Konferenčný stolík MELIDA v žiadnom prípade netrpí nedostatkom obdivu. Práve naopak, je to dokonalé umelecké dielo, ktoré vnesie do obývacej izby moderný a luxusný štýl. Pôsobí zjednocujúco a Vaša obývačka bude útulnejšia.…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 46 kg |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.21 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Melida |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk / čierne drevo |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | výsuvná vrchná časť, úložný priestor, zásuvka |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk / čierne drevo |
| MATERIÁL | MDF |