KONDELA Mavera rozkladacia pohovka sivá
399.00 €
Do obchodu
Vďaka rozkladacej pohovke MAVERA si vytvoríte doma priestor, kde sa budete cítiť bezpečne, útulne, kde sa dokážete zbaviť stresu a načerpať novú energiu. Jej... Celý popis
Popis
Vďaka rozkladacej pohovke MAVERA si vytvoríte doma priestor, kde sa budete cítiť bezpečne, útulne, kde sa dokážete zbaviť stresu a načerpať novú energiu. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 214x84x84 cm. Disponuje rozkladacou funkciou, vďaka čomu získate lôžko s rozmermi (ŠxH): 106x184 cm. Výšku sedu má 44 cm,…
Parametre
| HĹBKA | 84 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4944 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 45 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mavera |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 106 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 184 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 106 x 184 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |