KONDELA Marlov dizajnové otočné kreslo petrolejová (Velvet) / chróm
199.00 €
Do obchodu
Prezentujeme Vám dizajnové otočné kreslo Marlov od renomovanej značky Kondela. Toto kreslo je ideálnym doplnkom do interiéru pre všetkých, ktorí hľadajú... Celý popis
Popis
Prezentujeme Vám dizajnové otočné kreslo Marlov od renomovanej značky Kondela. Toto kreslo je ideálnym doplnkom do interiéru pre všetkých, ktorí hľadajú moderný a štýlový nábytok. S jeho tmavou, modrou farbou a petrolejovým prevedením poťahu Velvet prinesie do vášho domova…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 69 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13 kg |
| HĹBKA | 74.5 cm |
| VÝŠKA 2 | 111 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3476 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marlov |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 99 - 111 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 48 - 60 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | petrolejová (Velvet) / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | petrolejová (Velvet) / chróm |
| MATERIÁL | látka / chróm |