KONDELA Marieta taburetka béžová
179.00 €
Do obchodu
Taburetku MARIETA je vhodné dokúpiť k luxusnej sedacej súprave Marieta. Na čalúnenie bola použitá kvalitná béžová látka Cablo 02. Ak vám nevyhovuje farba, je... Celý popis
Popis
Taburetku MARIETA je vhodné dokúpiť k luxusnej sedacej súprave Marieta. Na čalúnenie bola použitá kvalitná béžová látka Cablo 02. Ak vám nevyhovuje farba, je možné si vybrať zo 7 farebných prevedení látky Cablo a 7 farebných prevedení ekokože. Výška sedu je 42 cm.
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 42 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.44 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 70 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marieta |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka |