KONDELA Malto New konferenčný stolík (2 ks) biela / buk
79.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík (2 ks) MALTO NEW tvoria 2 okrúhle stolíky, ktoré Vás očaria svojim štýlovým dizajnom. Drevená konštrukcia v tvare trojnožky podopiera dosky... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík (2 ks) MALTO NEW tvoria 2 okrúhle stolíky, ktoré Vás očaria svojim štýlovým dizajnom. Drevená konštrukcia v tvare trojnožky podopiera dosky z kvalitnej MDF s hrúbkou 18 mm. Biele stolíky v kombinácii s bukovými nožičkami ľahko skombinujete s iným nábytkom. Set vyššieho a nižšieho…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0351 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 50 cm |
| HĹBKA 2 | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA 2 | 45 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.4 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Malto New |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 40 - 50 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 40 - 50 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 40 - 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | buk |
| FARBA (SLOVNE) | biela / buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / buk |
| MATERIÁL | MDF / drevo |