KONDELA Luana pohovka horčicová
289.00 €
Do obchodu
Pohovka Luana v horčicovej farbe je moderným a štýlovým doplnkom do vášho interiéru. Tento kúsok nábytku od značky Kondela je vyrobený z kvalitnej látky,... Celý popis
Popis
Pohovka Luana v horčicovej farbe je moderným a štýlovým doplnkom do vášho interiéru. Tento kúsok nábytku od značky Kondela je vyrobený z kvalitnej látky, ktorá je nielen pohodlná, ale aj odolná voči oderu s hodnotou 100000 cyklov Martindale. Pohovka má rovný priestorový tvar a je určená na…
Parametre
| ŠÍRKA | 140 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5313 m3 |
| HĹBKA | 78 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 43 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Luana |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová |
| MATERIÁL | látka |