KONDELA Linet New toaletný stolík s taburetkou biela / strieborná / zlatá
129.00 €
Do obchodu
Na scénu prichádza toaletný stolík s taburetom v barokovom štýle LINET NEW. Každá žena predsa potrebuje svoj kútik, malé kráľovstvo, kde oddychuje a rozvíja... Celý popis
Popis
Na scénu prichádza toaletný stolík s taburetom v barokovom štýle LINET NEW. Každá žena predsa potrebuje svoj kútik, malé kráľovstvo, kde oddychuje a rozvíja svoju kreativitu. Stolík je pripravený vyhovieť všetkým Vašim nárokom a požiadavkám. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 72x40x136 cm. Výška stolíka…
Parametre
| VÝŠKA | 136 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0831 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18.9 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Linet New |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 38 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 28 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / strieborná / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masívne drevo / kov / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / strieborná / zlatá |
| MATERIÁL | MDF / masívne drevo / kov / látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |