KONDELA Lindy konferenčný stolík biela
89.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Lindy v bielom prevedení je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z kvalitného... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Lindy v bielom prevedení je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Stolík má hranatý tvar s rozmiermi…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 23 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0435 m3 |
| VÝŠKA | 35.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lindy |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |