KONDELA Libor CT1020 New konferenčný stolík dub sonoma / priehľadná
59.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík LIBOR CT1020 NEW je moderný a elegantný stolík, ktorý je vhodné umiestniť do každej obývacej izby, pracovne či spálne. Nohy stolíka sú... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík LIBOR CT1020 NEW je moderný a elegantný stolík, ktorý je vhodné umiestniť do každej obývacej izby, pracovne či spálne. Nohy stolíka sú vyrobené z kvalitnej MDF vo farbe dub sonoma. Horná doska a praktická polička umiestnená pod ňou sú vyrobené z číreho tvrdeného skla.
Parametre
| ŠÍRKA | 100 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1391 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21.2 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Libor CT1020 New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / priehľadná |
| MATERIÁL | sklo / MDF / kov |