KONDELA Leonel sklenený konferenčný stolík chrómová / biela
119.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík LEONEL je dizajnový stolík, ktorý bude praktickým doplnkom vo Vašej moderne zariadenej obývačke. Konštrukcia je vyrobená z chrómu a horná... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík LEONEL je dizajnový stolík, ktorý bude praktickým doplnkom vo Vašej moderne zariadenej obývačke. Konštrukcia je vyrobená z chrómu a horná doska z číreho skla s bielym okrajom s priemerom 85 cm.
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.5 kg |
| HĹBKA | 85 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0713 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Leonel |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | chrómová / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / kov |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | chrómová / biela |
| MATERIÁL | sklo / kov |