KONDELA Leon MZ17 konferenčný stolík dub grand
179.00 €
Do obchodu
Na modernej vlne prichádza konferenčný stolík LEON MZ17. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 120x60x55 cm. Disponuje bohatým úložným priestorom, ktorý určite využijete... Celý popis
Popis
Na modernej vlne prichádza konferenčný stolík LEON MZ17. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 120x60x55 cm. Disponuje bohatým úložným priestorom, ktorý určite využijete najmä pri návštevách. Provensálsky sektorový nábytok LEON Vám pomôže zariadiť si domov funkčne a štýlovo. Prináša mnoho komponentov, z ktorých…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.045 m3 |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Leon MZ17 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub grand |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | dub grand |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |