KONDELA Laurel P rozkladacia pohovka s úložným priestorom sivočierna / biele šitie
375.00 €
Do obchodu
Stelesnením fantastického pohodlia je rozkladacia pohovka s úložným priestorom LAUREL P, ktorá už na prvý pohľad vyzýva k leňošeniu. Jej rozmery sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Stelesnením fantastického pohodlia je rozkladacia pohovka s úložným priestorom LAUREL P, ktorá už na prvý pohľad vyzýva k leňošeniu. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 149x90x80 cm, po rozložení získate lôžko s rozmermi 80x195 cm. Výška sedu je 40 cm, hĺbka sedu neuveriteľných 83 cm. Pohovka je vyhotovená…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.6482 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 60.5 kg |
| VÝŠKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 149 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Laurel P |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 83 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 80 x 195 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivočierna / biele šitie |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivočierna / biele šitie |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |