KONDELA Laurel L rozkladacia pohovka s úložným priestorom svetlomodrá
375.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom LAUREL L je ideálna do menších ale aj väčších izieb. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 149x90x80 cm, pričom po rozložení... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom LAUREL L je ideálna do menších ale aj väčších izieb. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 149x90x80 cm, pričom po rozložení ponúka plochu na spanie (ŠxD): 80x195 cm. Výška sedu je 40 cm, hĺbka sedu je 83 cm a výška spodného priestoru od podlahy je 10 cm. Pohovka je…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 60.5 kg |
| ŠÍRKA | 149 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.6482 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Laurel L |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 83 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 80 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 195 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 80 x 195 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlomodrá |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Cabolo 11 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlomodrá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |