KONDELA Laron konferenčný stolík dub svetlý / čierna
95.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Laron je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho jednoduchými líniami a hranatým tvarom prinesie do vášho priestoru... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Laron je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho jednoduchými líniami a hranatým tvarom prinesie do vášho priestoru sviežosť a eleganciu. Vďaka svojej farebnej kombinácii dub svetlý / čierna sa hodí do rôznych štýlov zariadenia.
Stolík je vyrobený…
Parametre
| ŠÍRKA | 110 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 45 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0849 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 22 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Laron |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub svetlý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub svetlý / čierna |
| MATERIÁL | MDF / kov |