KONDELA Lana taburetka biela / čierna potlač / čierna
33.00 €
Do obchodu
Originálna taburetka LANA okamžite vyženie nudu z vašej obývačky. Poslúži na príležitostné sedenie alebo ako podnožka či dekorácia. Dokonca ju môžete využiť... Celý popis
Popis
Originálna taburetka LANA okamžite vyženie nudu z vašej obývačky. Poslúži na príležitostné sedenie alebo ako podnožka či dekorácia. Dokonca ju môžete využiť ako praktické zariadenie vašej predsiene či vstupnej haly. Stabilitu zabezpečujú kovové nožičky čiernej farby. Pohodlná sedacia časť je…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1249 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 38 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.25 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lana |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna potlač / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna potlač / čierna |
| MATERIÁL | látka / kov |