KONDELA Kuboš L rozkladacie kreslo s úložným priestorom zelená / béžová
309.00 €
Do obchodu
Rozkladacie kreslo KUBOŠ L je praktické kreslo s úložným priestorom, ktoré poskytuje miesto na príležitostné spanie. Spacia plocha má rozmery 80x180 cm. Jadro... Celý popis
Popis
Rozkladacie kreslo KUBOŠ L je praktické kreslo s úložným priestorom, ktoré poskytuje miesto na príležitostné spanie. Spacia plocha má rozmery 80x180 cm. Jadro tvorí purpena, ktorá poskytuje príjemné sedenie. Kreslo je na výber v ľavom aj v pravom prevedení a čalúnené látkou Alova vo farbe zelená…
Parametre
| VÝŠKA | 70 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5214 m3 |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 37.5 kg |
| HĹBKA | 80 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kuboš L |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 34,5 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 80 x 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zelená / béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | altara |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| TABURETKA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie, ľavé prevedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | rozkladacie |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | zelená / béžová |
| MATERIÁL | látka |