KONDELA Kora KL2 rustikálny konferenčný stolík samoa king
129.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík KORA KL2 je praktický stolík s dvomi odkladacími plochami, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Kora. Systém Kora je... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík KORA KL2 je praktický stolík s dvomi odkladacími plochami, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Kora. Systém Kora je rustikálna sektorová zostava, ktorú možno využiť na zariadenie obývacej izby, spálne, jedálne alebo pracovne. Nábytok sa vyznačuje…
Parametre
| HĹBKA | 65 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 125 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 53 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0792 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 27 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kora KL2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | samoa king |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | samoa king |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |