KONDELA Kontex 2 New konferenčný stolík dub sonoma / biela / priehľadná
99.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík KONTEX 2 NEW je dizajnovo veľmi zaujímavý stolík, ktorý je vhodné umiestniť do obývacej izby. Stolík obsahuje 2 odkladacie plochy na... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík KONTEX 2 NEW je dizajnovo veľmi zaujímavý stolík, ktorý je vhodné umiestniť do obývacej izby. Stolík obsahuje 2 odkladacie plochy na odkladanie časopisov, TV ovládačov, dekoračných predmetov a pod. Polička umiestnená pod hornou doskou je vyrobená z číreho skla. Materiál použitý…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ | 0.117 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM INTERNÁ | 26.7 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.109 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18.7 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kontex 2 New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biela / priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / sklo |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / biela / priehľadná |
| MATERIÁL | MDF / sklo |