KONDELA Kiko taburetka svetlosivá / prírodná
23.00 €
Do obchodu
Menšia a praktická taburetka KIKO je krásna a pekne oživí interiér. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 28x28x40 cm. Taburetka je vyrobená z látky v svetlosivom... Celý popis
Popis
Menšia a praktická taburetka KIKO je krásna a pekne oživí interiér. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 28x28x40 cm. Taburetka je vyrobená z látky v svetlosivom prevedení. Stabilitu zabezpečujú kvalitné masívne borovicové nožičky v prírodnej farbe. Vďaka svojmu jemnému a minimalistickému dizajnu sa hodí do…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.8 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 28 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0378 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kiko |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 80 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / prírodná |
| MATERIÁL | látka / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |