KONDELA Kevan Big Sofa rozkladacia pohovka svetlosivá
669.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka Kevan Big Sofa od značky Kondela je ideálnym doplnkom do každého interiéru. S jej moderným vzhľadom a svetlosivou farbou prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka Kevan Big Sofa od značky Kondela je ideálnym doplnkom do každého interiéru. S jej moderným vzhľadom a svetlosivou farbou prinesie do vášho obývacieho priestoru sviežosť a eleganciu. Pohovka je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je nielen pekná na pohľad, ale aj príjemná na…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 114 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 255 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HĹBKA | 105 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.3502 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kevan Big Sofa |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 58 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 90 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 58 - 90 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 148 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 195 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 148 x 195 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozkladacia funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 55000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | látka |