KONDELA Kerem taburetka sivohnedá taupe
30.00 €
Do obchodu
Pohodlná taburetka KEREM si Vás získa nielen svojím roztomilým prevedením, ale najmä komfortom, ktorý svojim užívateľom ponúka. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Pohodlná taburetka KEREM si Vás získa nielen svojím roztomilým prevedením, ale najmä komfortom, ktorý svojim užívateľom ponúka. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 45x45x26 cm. Nosnosť taburetky je 80kg. Je v trendovom farebnom prevedení sivohnedej 43, ktorá Vás pohladí na duši. Určite oceníte aj vysokú…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.11 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 26 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kerem |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivohnedá taupe |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivohnedá taupe |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |