KONDELA Kastler New Typ 3 konferenčný stolík (3 ks) biela / čierna
55.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Kastler New Typ 3 od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jeho svetlou bielou a čiernou farbou prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Kastler New Typ 3 od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jeho svetlou bielou a čiernou farbou prinesie do vášho priestoru sviežosť a eleganciu. Tento stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej MDF, ktorá je známa svojou…
Parametre
| ŠÍRKA | 40 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0212 m3 |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kastler New Typ 3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 3 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / kov |