KONDELA Kastler New Typ 1 konferenčný stolík (2 ks) biela / čierna
79.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Kastler New Typ 1 od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré sa vyznačujú svojím... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Kastler New Typ 1 od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré sa vyznačujú svojím hranatým tvarom a svetlou farbou. Primárne farebné prevedenie je biela, sekundárne čierna, čo dodáva stolíkom elegantný a moderný vzhľad.<…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 37 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0358 m3 |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kastler New Typ 1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / kov |