KONDELA Julien konferenčný stolík biela / chrómová / priehľadná
189.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík JULIEN je dizajnovo jedinečný stolík, ktorý je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Je vyrobený z MDF v bielom vysokom lesku,... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík JULIEN je dizajnovo jedinečný stolík, ktorý je vhodné umiestniť do moderne zariadenej obývačky. Je vyrobený z MDF v bielom vysokom lesku, pričom horná doska je vyrobená z číreho tvrdeného skla (8mm). Stolík obsahuje 3 odkladacie plochy, ktoré sú spojené chrómovými časťami. Možno…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 65 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.131 m3 |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Julien |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | číra |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chrómová / priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / sklo / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chrómová / priehľadná |
| MATERIÁL | MDF / sklo / kov |