KONDELA Iso New konferenčná stolička červená
38.00 €
Do obchodu
Moderná konferenčná stolička ISO NEW je kvalitná stohovateľná stolička s pevnou kovovou konštrukciou čiernej farby. Sedák a opierka sú čalúnené červenou... Celý popis
Popis
Moderná konferenčná stolička ISO NEW je kvalitná stohovateľná stolička s pevnou kovovou konštrukciou čiernej farby. Sedák a opierka sú čalúnené červenou látkou. Stolička má univerzálne využitie, možno ju umiestniť do kancelárií, konferenčných či prednáškových miestností alebo do študentských izieb.…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.062 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 58 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.94 kg |
| VÝŠKA | 83 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Iso New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | červená |
| FARBA (SLOVNE) | červená |
| PREVEDENIE POŤAHU | červená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | možnosť stohovať, pevná kovová konštrukcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | červená |
| MATERIÁL | látka / kov |