KONDELA Iso 2 New kancelárska stolička červenohnedá
30.00 €
Do obchodu
Klasická kancelárska stolička ISO 2 NEW je veľmi pohodlná a stohovateľná stolička - čo znamená, že je možné uložiť viac kusov na seba, čím šetríte miesto a... Celý popis
Popis
Klasická kancelárska stolička ISO 2 NEW je veľmi pohodlná a stohovateľná stolička - čo znamená, že je možné uložiť viac kusov na seba, čím šetríte miesto a môžete presúvať viac stoličiek naraz. Stabilitu stoličky zaručí pevná kovová konštrukcia čiernej farby. Sedacia časť s opierkou sú potiahnuté…
Parametre
| ŠÍRKA | 53.5 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.04 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 7 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Iso 2 New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 33 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | červená |
| FARBA (SLOVNE) | červenohnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | stohovateľná |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | červenohnedá |
| MATERIÁL | látka / kov |