KONDELA Irma taburetka modrá / strieborná
9.00 €
Do obchodu
Praktická taburetka IRMA je vyrobená z kovu striebornej farby. Sedák je čalúnený modrou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. V... Celý popis
Popis
Praktická taburetka IRMA je vyrobená z kovu striebornej farby. Sedák je čalúnený modrou ekokožou, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. V prípade potreby ušetrenia priestoru, je možné taburetku jednoducho zložiť. Výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu je 30 cm. Nosnosť taburetky je 100…
Parametre
| HĹBKA | 30 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0814 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 1.6 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Irma |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 30 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | modrá / strieborná |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | jednoduchá skladateľnosť |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | modrá / strieborná |
| MATERIÁL | kov / ekokoža |