KONDELA Intersys 21 konferenčný stolík dub sonoma
59.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík INTERSYS 21 má univerzálny dizajn, vďaka čomu výborne zapadne do každého interiéru. Je vyrobený z fóliovanej DTD v prevedení dub sonoma. Celý popis
Popis
Konferenčný stolík INTERSYS 21 má univerzálny dizajn, vďaka čomu výborne zapadne do každého interiéru. Je vyrobený z fóliovanej DTD v prevedení dub sonoma.
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0261 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 58.5 cm |
| HĹBKA | 58.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.5 kg |
| VÝŠKA | 47.2 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Intersys 21 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD |