KONDELA Iklin okrúhly konferenčný stolík (2 ks) betón / čierna
79.00 €
Do obchodu
Premýšľate o zmene? Hľadáte niečo čo by vdýchlo Vášmu domovu nový život? V takom prípade Vám odporúčame spoľahnúť sa na okrúhly konferenčný stolík (2 ks)... Celý popis
Popis
Premýšľate o zmene? Hľadáte niečo čo by vdýchlo Vášmu domovu nový život? V takom prípade Vám odporúčame spoľahnúť sa na okrúhly konferenčný stolík (2 ks) IKLIN. Jedná sa o set dvoch konferenčných stolíkov. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV): 80x80x45 cm a menšieho stolíka (ŠxHxV): 50x50x40 cm.…
Parametre
| HĹBKA | 80 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13.74 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 45 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0795 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Iklin |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | betón / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | betón / čierna |
| MATERIÁL | MDF / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |