KONDELA Gulen otočné kreslo biela / chróm
119.00 €
Do obchodu
Dizajn otočného kresla GULEN si získa pozornosť nejedného z nás. Vychutnávajte si kávu a relax s týmto pohodlným otočným kreslom. Rozmery kresla sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Dizajn otočného kresla GULEN si získa pozornosť nejedného z nás. Vychutnávajte si kávu a relax s týmto pohodlným otočným kreslom. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 64x56x79-94 cm. Nastaviteľná výška sedu je v rozpätí 44-59 cm, hĺbka sedu je 42 cm a šírka sedu je 36 cm. Šírka chrbtovej opierky má 64 cm…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.148 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 64 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 11 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 56 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gulen |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 36 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 59 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44 - 59 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| TABURETKA | nie |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | otočné kreslo |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |