KONDELA Gorej konferenčný stolík (2 ks) čierna / prírodná
45.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Gorej od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré môžete využiť... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Gorej od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Súčasťou balenia sú dva stolíky, ktoré môžete využiť celoročne. Ich čierno-prírodná farba dodá vášmu obývaciemu priestoru štýlový a elegantný vzhľad.
Stolíky sú vyrobené z aglomerovaného…
Parametre
| VÝŠKA | 45 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0208 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.5 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gorej |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / lakovaný bambus |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / prírodná |
| MATERIÁL | MDF / lakovaný bambus |