KONDELA Gobi Typ 2 taburetka petrolejová
39.00 €
Do obchodu
Štýlový taburet GOBI TYP 2 si budete vychvaľovať. Môžete ho kamkoľvek umiestniť, dokonale tam bude plniť svoju funkciu. A tých má hneď niekoľko. Môžete ho... Celý popis
Popis
Štýlový taburet GOBI TYP 2 si budete vychvaľovať. Môžete ho kamkoľvek umiestniť, dokonale tam bude plniť svoju funkciu. A tých má hneď niekoľko. Môžete ho využiť na vyloženie nôh, na sedenie, ako odkladací priestor či dekoráciu. Tento taburet v upokojujúcej petrolejovej farbe má rozmery (ŠxHxV):…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 1.95 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0936 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gobi Typ 2 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 35 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | petrolejová |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | bavlna |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | bavlna |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | petrolejová |
| MATERIÁL | bavlna |