KONDELA Gobi Typ 2 pletená taburetka púdrová ružová
39.00 €
Do obchodu
Taburetka GOBI TYP 2 je štýlový doplnok, ktorý oživí vašu domácnosť moderným dizajnom. Originálna taburetka nájde uplatnenie v obývačke, predsieni, detskej... Celý popis
Popis
Taburetka GOBI TYP 2 je štýlový doplnok, ktorý oživí vašu domácnosť moderným dizajnom. Originálna taburetka nájde uplatnenie v obývačke, predsieni, detskej izbe a na chodbe. Možno ju použiť na sedenie, vyloženie nôh alebo ako odkladací priestor. Taburetka je ručne pletená z kvalitnej bavlny…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0936 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 1.95 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gobi Typ 2 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | púdrová ružová |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | bavlna / polyester |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | bavlna |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | púdrová ružová |
| MATERIÁL | bavlna / polyester |