KONDELA Gazmend taburetka sivá / biela
16.00 €
Do obchodu
Do súboja medzi taburetmi sa zapája taburet s prešitím a úložným priestorom GAZMEND. Jeho silnou stránkou je elegantnosť, praktickosť a jedinečný dizajn.... Celý popis
Popis
Do súboja medzi taburetmi sa zapája taburet s prešitím a úložným priestorom GAZMEND. Jeho silnou stránkou je elegantnosť, praktickosť a jedinečný dizajn. Svojou sivo-bielou farbou v zaujímavej kombinácii sa stáva naozaj ťažkým súperom. Je vyrobený z látky a miery tohto súťažiaceho sú (ŠxHxV): 37…
Parametre
| VÝŠKA | 37.5 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0401 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 37.5 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gazmend |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 37,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia zloženia, úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | odnímateľné veko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / biela |
| MATERIÁL | látka |