KONDELA Forest relaxačné kreslo mentolová
259.00 €
Do obchodu
Relaxačné kreslo Forest - mentolová je výnimočným kúskom nábytku, ktorý ponúka značka Kondela. Toto moderné a štýlové kreslo je ideálne do interiéru a môže... Celý popis
Popis
Relaxačné kreslo Forest - mentolová je výnimočným kúskom nábytku, ktorý ponúka značka Kondela. Toto moderné a štýlové kreslo je ideálne do interiéru a môže byť využívané celoročne. Svetlá mentolová farba dodáva priestoru sviežosť a živosť.
Kreslo je vyrobené z látky, čo zaručuje jeho…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 30.7 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4154 m3 |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA 2 | 113.5 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Forest |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 84 - 113,5 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 51 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 72 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 150 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | mentolová |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | relaxačná funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 90000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP KRESLA | relaxačné |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | mentolová |
| MATERIÁL | látka |