KONDELA Folko New konferenčný stolík (2 ks) biela / buk
79.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík (2 ks) FOLKO NEW je vyrobený z kvalitnej MDF, s hrúbkou 18 mm, v kombinácii s drevom. Nožičky sú vyrobené v prevedení buk a horné dosky... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík (2 ks) FOLKO NEW je vyrobený z kvalitnej MDF, s hrúbkou 18 mm, v kombinácii s drevom. Nožičky sú vyrobené v prevedení buk a horné dosky stolíkov v bielej farbe. So stolíkmi Folko New získa vaša obývačka moderný vzhľad. Rozmery väčšieho stolíka sú 116x66x45 cm a rozmery menšieho…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0966 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 39 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| ŠÍRKA 2 | 116 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18.75 kg |
| HĹBKA 2 | 66 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA 2 | 45 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Folko New |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 75 - 116 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 43 - 66 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 39 - 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 ks v balení |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / buk |
| MATERIÁL | MDF / drevo |